Baza wiedzy

Jak używać woreczki nikotynowe?

Aby w pełni odczuć działanie woreczka nikotynowego, delikatnie umieść go między dziąsłem, a wargą na czas około 30 minut, w pierwszych minutach, możesz odczuwać lekkie mrowienie, to normalne. Woreczka nie powinno się gryźć ani żuć. Pamiętaj, aby nie przekraczać dziennej dawki nikotyny.

Ile woreczków znajduje się w jednym opakowaniu?

Sklep internetowy Nicopoder posiada bogatą ofertę produktów, których liczba woreczków w jednym opakowaniu może wahać się od 15 do nawet 30 sztuk. Informację o liczbie woreczków w jednym opakowaniu znajdziesz każdorazowo w specyfikacji danego produktu naszym sklepie.

Co oznacza rozmiar woreczka?

Strona Nicopoder.com oferuje wiele marek woreczków nikotynowych od różnych producentów. W zależności od producenta woreczki występują w rozmiarach mini, slim, regular oraz large. Rozmiar woreczka jest indywidualną preferencją danego użytkownika, należy jednak pamiętać, że wielkość woreczka ma bezpośrednie przełożenie na zawartość w nim nikotyny lub kofeiny, a co za tym idzie na jego moc.

Jak długo mogę przechowywać woreczki nikotynowe po ich otwarciu?

Długość przechowywania woreczków nikotynowych zależy od rodzaju woreczka np. suchego i mokrego. Ten pierwszy po otwarciu można przechowywać w szczelnym opakowaniu nawet do końca jego daty ważności zamieszczonej przez producenta na opakowaniu. Mokry woreczek nikotynowy rekomendujemy przechowywać w chłodnym miejscu - w takich warunkach jego właściwości powinny utrzymać się nawet do 3 miesięcy. Nie zalecamy przechowywać mokrych woreczków w temperaturze pokojowej, ponieważ znacznie skróci to ich zdatność do spożycia. Pamiętaj, że są to nasze rekomendacje, wynikające z naszego doświadczenia.

Jak długo powinienem trzymać woreczek nikotynowy w ustach?

30 minut to odpowiedni czas, aby w pełni uwolniły się aromaty wraz z nikotyną. Po tym czasie umieść woreczek w górnym pojemniku opakowania - to specjalne miejsce na zużyte woreczki. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem nikotyny rekomendujemy rozpoczęcie swojej przygody od woreczków o mniejszej mocy np. light

Czy woreczki nikotynowe są legalne w Polsce?

Tak, woreczki nikotynowe są w Polsce całkowicie legalne, niemniej dozwolone tylko dla osób pełnoletnich. Możesz je nabyć zarówno w sklepie internetowym z dostawą do domu jak i w punkcie stacjonarnym. Oferujemy wysyłkę na terenie całej Europy.

Co to jest woreczek nikotynowy?

Woreczek nikotynowy to innowacyjny sposób dostarczania nikotyny bez dymu i tytoniu. Aplikuje się go między wargą, a dziąsłem. Bardzo dobrze sprawdza się jako alternatywa dla tradycyjnego sposobu dostarczania nikotyny. Jego podstawowymi składnikami jest zazwyczaj celuloza, aromaty np. owocowe lub miętowe oraz nikotyna.

Czy, aby stosować woreczki nikotynowe muszę mieć 18 lat?

Tak, woreczki nikotynowe są dozwolone tylko dla osób pełnoletnich, ponieważ zawierają nikotynę, która powoduje szybkie uzależnienie. Oznacza to, że aby zakupić i używać woreczków nikotynowych w Polsce, trzeba mieć ukończone co najmniej 18 lat.

Jakie są dostępne moce woreczków?

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki zakres mocy woreczków nikotynowych, począwszy od zawartości 2,4 mg/woreczek aż do 50+ mg/woreczek. Aby ułatwić użytkownikom wybór wprowadziliśmy przejrzysty podział na 5 poziomów mocy nikotyny:

  • Light: od 1 do 5.9 mg/woreczek
  • Medium: od 6 do 9.9 mg/woreczek
  • Strong: od 10 do 14.9 mg/woreczek
  • Extra Strong: od 15 mg do 20.9 mg/woreczek
  • Extreme Strong: 21+ mg/woreczek

Dzięki tej klasyfikacji, korzystanie z naszego sklepu stanie się dla Ciebie bardziej wygodne

Czym się różni tradycyjny snus od woreczków nikotynowych?

Woreczki nikotynowe, znane również jako saszetki lub torebki, zawierają naturalne włókna roślinne lub celulozę, nikotynę oraz dodatkowe substancje wspomagające, takie jak aromaty. Całość umieszczona jest w celulozowym woreczku. Snus to produkt zawierający tytoń. Może występować w formie luźnej, wymagającej odpowiedniego ukształtowania przed użyciem, najczęściej jednak pakowany jest w torebki.

Czy woreczki nikotynowe mogą pomóc rzucić palenie?

Proces odchodzenia od konwencjonalnych papierosów jest niezwykle skomplikowany. W dużym stopniu zależy to od samej osoby, która decyduje się na rezygnację z palenia papierosów. Woreczki nikotynowe stanowią alternatywę dla tradycyjnych papierosów. Poprzez precyzyjnie kontrolowaną dawkę, osoby palące, po przejściu na woreczki nikotynowe, mogą stopniowo zmniejszać ilość przyjmowanej nikotyny, co może prowadzić do skuteczniejszego odstawienia nikotyny. Warto zaznaczyć, że wprowadzenie woreczków nikotynowych może wesprzeć skuteczniejsze radzenie sobie ze stresem, który często pełni kluczową rolę w utrzymaniu nawyku palenia. Zobacz ofertę najlepszych marek woreczków nikotynowych w naszym sklepie.

Darmowa dostawa InPost od 200 zł na terenie całej PolskiSzybkie i bezpieczne płatności PayU i TpaySzybka i bezpieczna dostawa na terenie całej Europy

do góry
Tylko dla pełnoletnich. Wyrób zawiera nikotynę, która powoduje szybkie uzależnienie.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium